Jesteśmy grupą praktyków, która od ponad 20 lat działa w środowisku cyfrowej reklamy i designu. Mamy za sobą tysiące zrealizowanych projektów, kampanii, eventów i instalacji. Pracowaliśmy dla największych światowych marek jak również dla wschodzących gwiazd rynku. Osiągaliśmy sukcesy, zdobywaliśmy międzynarodowe nagrody. Dotychczas, każdy z nas szedł własną drogą. Teraz działamy razem.

RAFAŁ SATORA

Prezes zarządu – Dyrektor Generalny

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od ponad 20 lat w branży DOOH i Digital Signage. Realizował skomplikowane projekty wsparcia cyfrowego sprzedaży dla największych światowych marek. Organizował budowę pierwszej w Polsce sieci ekranów LED, wprowadzał na rynek autorskie projekty terminali komunikacyjnych. Jego realizacje funkcjonują w wielu galeriach handlowych, sieciach sklepów i salonów firmowych nie tylko w Europie. Znawca międzynarodowego rynku reklamy cyfrowej, fascynat nowoczesnych technologii, wizjoner – skutecznie zarządza spółką DC.

Prywatnie – wulkan energii, ciekawy świata, przyjaciel, zawsze w otoczeniu mnóstwa ciekawych, niepospolitych postaci.

JAKUB KUŚPIT

Członek Zarządu – Dyrektor ds. Rozwoju Międzynarodowego

Absolwent TBS Toulouse Business School w Tuluzie oraz ŚMSH Śląskiej Międzynarodowej Szkoły Handlowej w Katowicach. Swoją drogę zawodowa rozpoczął od finansów, później nieoczekiwanie przez IT i logistykę dotarł do retailu, gdzie przez ponad 12 lat skupiał się na poprawie jakości obsługi klientów. W retailu nauczył się tego specjalnego podejścia jakim jest tworzenie unikalnych doświadczeń dla klienta – wszystko dzieje dzięki ludziom – sprzedawcom a dla ludzi – klientów. Jest wiecznym optymistą, który stara się zawsze znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji To właśnie pasja do kontaktu z drugim człowiekiem nakręca go do codziennego wstawania z łóżka a w wolnych chwilach do podróży małych i dużych w myśl maksymy: Życie nie jest koniecznością, żeglowanie jest koniecznością.

Prywatnie Tata 2 fantastycznych Córek , które każdego dnia przekonują go bardziej, że młode pokolenie kobiet będzie w stanie zmienić na lepsze otaczający nas świat!

MACIEJ GŁODEK

Udziałowiec

Absolwent prawa i bankowości Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 25 lat prowadzi z sukcesem własną działalność. Zarządza finansami i stanowi wsparcie prawne spółki. Precyzyjny i skuteczny. Siła spokoju pozwala mu na rozwiązywanie trudnych spraw i zapewnia bezpieczeństwo transakcji finansowych spółki. Jego świeże, racjonalne spojrzenie na biznes pozwala zachować obiektywizm w działaniu zespołu DC.

Prywatnie – odkrywca, doświadczenie czerpie z podróży, opanowanie zawdzięcza fascynacją do gór, pasjonat literatury amerykańskiej.

PIOTR JAGIEŁŁOWICZ

Główny Projektant

Absolwent krakowskiej ASP, wydziału Form Przemysłowych. Twórca obiektów sztuki użytkowej. Laureat międzynarodowych nagród między innymi: RED DOT Design Award, IF Award Design, A Award Design. Zaprojektowane przez niego przedmioty z obszaru oświetlenia, sprzętu hi-fi, czy Digital Signage, można spotkać w wielu domach, galeriach handlowych i instytucjach publicznych. Z branżą reklamy cyfrowej związany od ponad 10 lat. Człowiek o szerokich horyzontach, z warsztatem opartym na wiedzy technicznej. Pasjonat synergii sztuki użytkowej i technologii. Projektuje i wdraża do produkcji każdy element z oferty spółki DC.